نوشته شده توسط : parmisoft

دربخش چمن‌ مصنوعي فوتبال مطالبي وجود دارد كه قبلا نخوانده يا نشنيده‌ايد

در مطلب چمن مصنوعي فوتبال سعي بر اين داريم كه علاوه بر ارائه نكات تخصصي در اين خصوص بتونيم ايده‌آل‌هاي ذهني شما رو براي رسيدن به يك زمين استاندارد و باكيفيت پياده‌سازي كرده و اونها رو تقويت كنيم.
درواقع مي‌خوايم بگيم كه، از انواع چمن مصنوعي فوتبال چه انتطاراتي مي‌توانيد داشته‌باشيد.

 

آنچه بازيكنان فوتبال از چمن مصنوعي فوتبال درك مي‌كنند

بازيكنان فوتبال،اين رو خوب درك مي‌كنن كه، وقتي يك زمين چمن مصنوعي فوتبال ،به شيوه استاندارد به اجرا درمياد،مي‌تونه باعث بشه تمامي مهارت‌ها­شون رو بر روي زمين به نمايش بذارن.
يعني اينكه هر چه استاندارد يك چمن مصنوعي بالاتر باشه كار هم براي فوتباليست‌ها ساده‌تر مي‌شه و از اونها هم،عملكرد بهتري ديده ميشه.
در اين‌صورت،اين بازيكنان مي‌تونن هر چه در چنته دارن،در بازي با اطمينان رو كنن.
ورود استانداردهاي فيفا به بحث چمن مصنوعي فوتبال
ممكنه براتون جالب باشه كه بدونيد،استانداردهاي اجرايي فيفا،در بحث چمن مصنوعي فوتبال هم،ورود كردن، تا بتونن ما رو در اين مسير هدايت كنن.
براي مديران فيفا مهمه كه، چمن مصنوعي فوتبال با چه استانداردهايي به اجرا در مياد و ايمني بازيكنان در چه حدي است.
بياييد قبل از هرچيز،با هم در مورد استاندارهاي اجراي چمن مصنوعي فوتبال و ايمني ورزشكاران بر روي چمن‌هاي مصنوعي صحبت كنيم.
رابطه بين بازيكن و چمن مصنوعي فوتبال
به اين بخش توجه داشته باشيد كه
وقتي كه يك بازيكن فوتبال،برروي چمن­ مصنوعي فوتبال ،شروع به استارت زدن و دويدن مي‌كنه،انرژي گام‌هاي او نياز به تخليه شدن داره.
فقط يك زمين چمن مصنوعي با اجراي استاندارده كه،مي‌­تونه اين انرژي رو جذب و در سطح خودش پراكنده كنه.
اين يكي از دلايليه كه به خاطر اون،فيفا تاكيده داره كه،در مرحله‌اي تزريق متريال‌هاي پركننده،مانند سيليس و دانه‌هاي گرانول بايد بررسي تناژ استاندارد،به نسبت ارتفاع الياف چمن مصنوعي فوتبال صورت بگيره.
هم‌چنين براي حفظ انعطاف‌پذيري در زمين‌هاي چمن مصنوعي فوتبال استاندارد نبايد از سيستم‌هاي زيرسازي سخت، مانند بتون يا آسفالت استفاده بشه.
آنچه از فوتبال انتظار داريم
فوتبال، يعني هيجان بي‌حد و مرز؛
يعني دويدن تا رسيدن به هدفي كه دور نيست؛
هدفي كه قراره، توي ۹۰ دقيقه بدست بياد.
هدفي كه بخشي از اون، به چمن مصنوعي فوتبال مربوطه.
مي‌شه گفت كه،وظيفه اين پوشش اينه كه،به اين هيجان، كمك بده و هدف رو به ما نزديك‌تر كنه.
در اينجا، توجه‌تون رو به يك سوال مهم جلب مي‌كنيم.
دقيقا چه مواردي باعث شدن،تا شما قصد اجراي يك زمين بازي با چمن مصنوعي فوتبال رو داشته باشيد؟

اين بخش از مطالب مي‌تونه چالش جديد ذهني شما باشه.
صرف نظر از موضوع زيبايي‌شناسي چمن مصنوعي فوتبال و روش‌هاي ساده اجرا و  نگهداريش كه بارها در موردشون شنيديد.
بايد بگيم كه،اين محصول نيومده كه دقيقا همون كاري رو انجام بده كه مدل چمن طبيعي فوتبال انجام مي‌ده.
درواقع چمن مصنوعي فوتبال بايد كار رو براي ما آسون‌تر كنه و مشكلات ما رو كم­تر.

 
 
براي مطالعه ادامه متن به چمن مصنوعي فوتبال در وبسايت چمنزار مراجعه كنيد.


:: برچسب‌ها: چمن مصنوعي فوتبال , چمن مصنوعي , انواع چمن مصنوعي فوتبال ,
:: بازدید از این مطلب : 356
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 31 فروردين 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : parmisoft

 چمن مصنوعی تزئینی لنداسکیپ،آرامشی بادوام

با چمن مصنوعی تزئینی (عضو جدید خانواده فضای سبز) متفاوت از گذشته، آشنا شوید
چمن مصنوعی در طی سالهای اخیر راه‌های زیادی را جهت بهبودی طی کرد
و تولید کنندگان این محصول نیز شیوه‌های متعددی را تست کردند تا نزدیکترین گزینه به چمن طبیعی را تولید کنند.

امروز باید گفت هیچ کس هرگز فکر نمی‌کرد که چمن‌های مصنوعی تزئینی با احساس کاملاً طبیعی، بسیاری از چشم اندازها را تحت‌الشعاع زیبایی‌های خود قراردهند.
جالب است بدانید این روند رو به رشد در چمن‌های مصنوعی تزئینی زیبایی‌های بصری بسیاری را در چشم اندازهای مسکونی، تجاری، باغ‌ها و باغ‌تالارها گسترده کرده است.

در حال حاضر شما می‌توانید بهترین نوع از انواع چمن مصنوعی تزئینی را انتخاب کنید
و آن را در کاربری مورد نظرتان به اجرا درآورید.
ما حاضریم برای آرامش شما در این مسیر تلاش کنیم.
لطفاً قبل از خرید چمن مصنوعی تزئینی بخش‌های زیر را مطالعه بفرمایید.

 

چمن‌های مصنوعی تزئینی هماهنگ با طبیعت

چمن‌های مصنوعی تزئینی چمنزار هماهنگ با طبیعت طراحی گردیدند تا بتوانید با ذهنی آرام و حال خوب از محیط زیست خود لذت ببرید،
بنابراین با توجه به موضوع زیبایی شناسی چمن مصنوعی،اجازه دهید شما را با مطالب تخصصی و جدید در این خصوص همراهی کنیم:

موارد در چمن مصنوعیاگر در مناطق پربارش زندگی می‌کنید که موجب رشد بی وقفه چمن طبیعی می‌شود،
می‌توانید از چمن‌های مصنوعی زهکش‌دار با سیستم اجرایی بر روی سطح شنی(نفوذ پذیر) استفاده کنید.

موارد در چمن مصنوعی اگر چمن مصنوعی را برای باغ استفاده می‌کنید این موضوع را بدانید که امکان کاشت درخت بر روی آن وجود دارد.
به شرطی که یک حلقه از چمن را برای کاشت و آبیاری جدا کنید.

موارد در چمن مصنوعی برخی از مدل‌های چمن مصنوعی با الیاف لطیف تر و تراکمی‌تر برای محیط بازی کودکان طراحی شده است
تا بتوانید دویدن و غلط خوردن کودک‌تان را با لذت بر روی چمن‌های مصنوعی مشاهده کنید.

موارد در چمن مصنوعی اگر از چمن مصنوعی تزئینی برای مناطق پر تردد استفاده می‌کنید،
این امکان وجود دارد که با تزریق متریال پرکننده سیلیس در بین الیاف، مقاومت چمن‌های مصنوعی را در برابر کوبیده شدن افزایش داد.

 

براي مطالعه ادامه متن به چمن مصنوعی تزئینی در وبسايت چمنزار مراجعه كنيد.

 :: برچسب‌ها: چمن مصنوعی تزئینی , چمن مصنوعی , خرید چمن مصنوعی , ,
:: بازدید از این مطلب : 478
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 فروردين 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : parmisoft

چگونه سیستم CRM می‌تواند بهره‌وری و سود در خرده ‌فروشی‌ها را افزایش دهد

کلید دستیابی به این اهداف، کلمه «روابط» در عبارت «مدیریت روابط مشتری» یا همان CRM است. در جهان پرهیجان و پر هرج‌ومرج امروز، روابط کلید برقراری ارتباط صحیح با مشتریان خرده فروشی است. تحقیقات و همچنین شواهد نشان داده‌اند که امروزه مشتریان خرده فروشی در بازار، از مغازه‌ها گرفته تا پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، به مراقبت‌های فردی بیشتری احتیاج دارند زیرا هر کسی می‌خواهد با او به عنوان فردی خاص رفتار شود نه اینکه او را فقط به چشم یک مبلغ یا مشتری که پول دارد نگاه کنند.

به محض اینکه شرکتی تمرکزش را روی ایجاد روابط با مشتری بنا کند، می‌تواند عامل اعتماد و وفاداری مشتریان را گسترش دهد. نرم افزار CRM کاری می‌کند که شرکت‌های خرده فروشی از لحظه ورود مشتریان به فروشگاه، به نیازهای آن‌ها توجه کنند. نرم افزار CRM شخصی‌سازی را آسان می‌کند و در نتیجه باعث می‌شود مشتریان حس خوبی نسبت به آن برند داشته باشند. ادغام خدمات آنلاین و آفلاین تجربه برند جامعی به مشتریان می‌دهد و موجب می‌شود حس کنند از آن‌ها استقبال شده.

نرم افزار CRM با سریع‌تر راه انداختن کار مشتریان، پاسخگویی هوشمندانه و فروش آسان، میزان بهره‌وری در فروشگاه‌ها را نیز افزایش می‌دهد. نرم افزار خرده فروشی CRM به کارمندان اجازه می‌دهد اطلاعات ارزشمند مشتریان را جمع‌آوری کرده و کاری می‌کند مشتریان به مرحله فرایند پرداخت برسند و در نتیجه تلاش‌های بازاریابی شرکت را به نتیجه می‌رساند. همچنین می‌توان پلتفرم‌های تلفن همراه و رسانه‌های اجتماعی را هم با این سیستم همراه کرد تا مشتریان احتمالی را درست با چیزی که همیشه سرشان به آن گرم است (یعنی تلفن‌های همراه و کامپیوترها) هدف قرار داد.

 

چگونه نرم افزار CRM بهره‌وری را افزایش می‌دهد

نرم افزار CRM فرایند فروش را از کار دفاتر شرکت گرفته تا تامین‌کنندگان انبار، آسان‌تر می‌کند. ثبت کردن همه اطلاعات مشتریان و نیز محصولات در یک سیستم، باعث می‌شود هر کسی در کارش بهتر عمل کند و در زمان صرفه‌جویی شود؛ همچنین کمک می‌کند همه فرایندها خودکار شوند؛ از بازاریابی با ایمیل گرفته تا فرایند پرداخت و بازاریابی با پیام‌رسانی و هر چیزی که در این مسیر وجود دارد.

 

نرم افزار CRM برای خرده فروشان

این نرم افزار مراقبت از مشتریان را شخصی‌سازی می‌کند:

تیم‌های خرده فروشی با پیگیری منظم علاقه مشتریان و اطلاعات تماس آن‌ها، می‌توانند به‌صورت شخصی‌تر به نیازهای آنان پاسخ دهند. درواقع ۷۳ درصد از مشتریان می‌گویند ترجیح می‌دهند از شرکت‌هایی خرید کنند که از اطلاعات شخصی‌شان برای بهینه‌سازی تجربه خرید آن‌ها استفاده می‌کنند. برای فروش‌های بزرگ‌تر، زمانی‌که به مراقبت و تعامل بیشتری احتیاج است، CRM این امکان را به وجود می‌آورد که اگر کسی دست از خرید برداشت، شخص دیگری را جایگزین آن کند، بنابراین نیازی نیست هیچ‌کس فرایند فروش را دوباره از ابتدا شروع کند، زیرا این کار فقط مایه آزار و دلسردی فروشندگان می‌شود.

 

بخش‌بندی مشتریان را آسان‌تر می‌کند:

نرم افزار CRM به شرکت‌های خرده فروشی اجازه می‌دهد که درست در سیستم خود مشتریانشان را نسبت به علاقه، سطح زندگی، جمعیت یا فاکتور‌های دیگر در فهرست ایمیل تقسیم‌بندی کند. با بخش‌بندی فهرست ایمیل به این صورت، شرکت‌ها می‌توانند برای بازاریابی در هر حوزه‌ای، گروه مناسب را هدف قرار دهند. برای مثال وقتی به فصل سرد نزدیک می‌شویم فروشگاه‌های خرده فروشی می‌توانند برای تبلیغ لباس‌های گرم مناطق آمریکای شمالی را هدف قرار دهند، درحالی‌که فرستادن این‌گونه تبلیغات برای مردم مناطق استوایی بی‌فایده و تنها به هدر دادن منابع خواهد بود.

 

فرایند فروش را آسان‌تر می‌کند:

می‌توان با نرم افزار CRM قصد مشتریان از ورود به فروشگاه و همچنین خرید‌های آنان را پیگیری کرد. این مسئله باعث می‌شود فروشندگان بتوانند گفت‌وگو با مشتریان را از همان‌جایی که قبلاً تمام شده شروع کنند و اطلاعات لازم برای فروش محصولات جانبی، بالا بردن قیمت یا متقاعد کردن مشتریان را به آن‌ها می‌دهد. مثلاً اگر یک مشتری اخیراً ماشین لباسشویی خریده‌است، فروشنده می‌تواند با اطللاعاتی که در سیستم دارد، یک خشک‌کننده متناسب با ماشین خریداری شده یا تخته اتو به او پیشنهاد دهد.

 

زمان آموزش فروشنده را کاهش می‌دهد:

نرم افزار خرده فروشی CRM آموزش به کارمندان جدید را آسان‌تر می‌کند. این نرم افزار همه فرایندها را در یک سیستم یکپارچه قرار می‌دهد و باعث می‌شود کارمندان در کارشان احساس کارآمدی بیشتری داشته باشند و اعتمادبه‌نفس آن‌ها و نیز مشتریان را افزایش می‌دهد. هرچه زمان کمتری صرف فرایند پرداخت شود، زمان بیشتری برای تعامل با مشتری و اطلاع دادن در مورد محصول باقی می‌ماند.

 

مدیریت سهام را ساده‌ترمی کند:

نرم افزار یکپارچه CRM به فروشندگان اجازه می‌دهد سطح سهام را بررسی کنند که این مسئله به نوبه خود تجربه مشتری را بهبود می‌بخشد. وقتی فروشنده به سطح سهام داخل فروشگاه یا انبار دسترسی داشته باشد، می‌تواند برای ارائه کالای مورد نظر مشتری هر کاری لازم است انجام دهد. این موضوع همچنین به مدیران و کارمندان شرکت کمک می‌کند از راه دور سهام را به آسانی مدیریت کنند.

 

با برنامه‌های دیگر همگام می‌شود:

نرم افزار CRM برای خرده فروشان ، اغلب با برنامه‌های دیگر مانند سیستم‌های فرایند پرداخت، برنامه‌های ایمیل و نرم افزار حسابداری همگام می‌شود. این ادغام‌ها با ارائه دسترسی آنی به اطلاعات موردنیاز، کارمندان را کارآمدتر می‌کند.

 

پلتفرم اجتماعی و موبایل را با هم ادغام می‌کند:

ادغام موبایل و پلتفرم اجتماعی در فرایند فروش با نرم افزار CRM میزان بهره‌وری فروشندگان را تا میزان تخمینی ۱۱ تا ۱۴ درصد افزایش می‌دهد. کسب‌وکارهای خرده فروشی می‌توانند با گسترش دسترسی به بازاریابی ورای دیوارهای فروشگاه، بهره‌وری بازاریابی و در عین حال میزان بازگشت سرمایه‌شان را افزایش دهند.

 

نرم افزار CRM چگونه میزان سوددهی را افزایش می‌دهد

 

نرم افزار CRM برای خرده فروشان

 

خرده فروشانی که از نرم افزار CRM استفاده می‌کنند می‌توانند به درستی کارهای زیر را انجام دهند:

سطح رهبری را افزایش دهند:

نرم افزار CRM برای خرده فروشان این اجازه را می‌دهد که اطلاعات تماس و آدرس‌های ایمیل را ثبت کنند و این کار را بخشی از روند همیشگی فرایند پرداخت در نظر بگیرند. مصرف‌کنندگان هم به تبع برای دریافت مستقیم اطلاعات معامله در ایمیلشان و خدمات خرید پرسرعت، حاضر به ارائه آدرس ایمیلشان خواهند بود. وقتی فروشندگان اطلاعات تماس را جمع‌آوری می‌کنند، پایگاه داده مشتریان در نتیجه توان بازاریابی خود را افزایش می‌دهند.

 

می‌توانند میزان وفاداری مشتری را بیشتر کنند:

مشتریان به فروشگاه‌هایی بازمی‌گردند که در آنجا شناخته شده باشند و پیشنهادها مطابق با نیازهای آنان صورت بگیرد. نرم افزار CRM به مغازه‌های خرده فروشی کمک می‌کند با شناختن بیشتر مشتری‌هایشان عامل وفاداری را افزایش دهند. برای مثال جمع‌آوری تاریخ تولد مشتریان باعث می‌شود شرکت‌ها در روز تولد مشتریان پیام‌های برایشان بفرستند و این موضوع به مشتریان انگیزه‌ای می‌دهد که برای جبران کردن این کارتان باز به فروشگاه شما بیایند. ثبت‌نام کردن مشتریان در برنامه‌های وفاداری از طریق پلتفرم‌های خرده فروشی CRM هم به نوبه خود باعث ایجاد مشتری‌های دائمی می‌شود. وقتی به سطح بالایی از وفاداری مشتری رسیدید، می‌توانید به ارائه گزینه‌های VIP ارتباط با روابطتان را با او بهتر کنید. نرم افزار CRM برای خرده فروشان به شرکت‌ها کمک می‌کند ارزشمندترین مشتریان را شناسایی کره و با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

برای مطالعه ادامه متن به نرم افزار CRM برای خرده فروشان در بلاگ پارمیسافت مراجعه کنید.:: برچسب‌ها: نرم افزار CRM برای خرده فروشان , نرم افزار CRM ,
:: بازدید از این مطلب : 377
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 فروردين 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : parmisoft

چمن مصنوعی ورزشی:

خیلی از مواقع فکر می‌کنیم که ورزش کردن روی چمن طبیعی گزینه جذابیه،
با این حال دلایل منطقی دیگه‌ای هم برای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی و حتی جایگزین کردنش با چمن طبیعی وجود داره.
در ابتدا باید گفت چمن‌‌های مصنوعی ورزشی در طی ۲۰ سال گذشته راهی بسیار طولانی را طی کردند
تا امروز بتونند در بین ورزشکاران مخصوصاً بازیکنان فوتبال به محبوبیت برسند.
و جالبه بدونید چمن‌ مصنوعی ورزشی در کشور ما بین بازیکنان فوتبال، تنیس، گلف و پیت بال بسیار محبوب هستند.

چمنزار اسپرت در این قسمت سعی داره تا با ارائه مطالبی متفاوت راهنمای شما برای لذت بردن از ورزش روی چمن‌های مصنوعی ‌باشه،
پس لطفاً قبل از اینکه اقدام به خرید چمن مصنوعی ورزشی داشته باشین مطالب این بخش را با دقت مطالعه کنید

برای مشاهده ی ادامه ی مطلب به صفحه چمن مصنوعی ورزشی سایت چمنزار مراجعه کنید.:: برچسب‌ها: چمن مصنوعی ورزشی ,
:: بازدید از این مطلب : 357
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 25 فروردين 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : parmisoft

ده دلیل برای این‌که صنعت مخابرات به CRM نیاز دارد

مشتری‌های راضی نظراتشان را بیان می‌کنند ولی مشتری‌های ناراضی هم این کار را انجام می‌دهند. درواقع داستان‌های خدمات مشتری‌های ناراضی، خبرشان دو برابر داستان‌های خدمات مشتری‌های راضی به گوش همه می‌رسد. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که پیشرفت‌ها و پسرفت‌های شرکت‌ها و مسیر‌های شغلی از طریق رسانه‌های اجتماعی مثل لینکدین، یلپ و اینستاگرام صورت می‌گیرد. رقیب‌ها همیشه به‌اندازه یک کلیک با ما فاصله دارند و موانع ورود به بازار به حداقل رسیده‌است. وجود چنین رقابت شدیدی، هر کسب‌و‌کاری را مجبور می‌کند تا برای مقابله با این چالش‌ها ابزارها و راه‌کارهایی را به‌کار گیرند.

نرم‌افزار مدیریت روابط مشتری (CRM) تعامل‌هایی که هر فردی با مشتری‌های بالقوه برقرار می‌کند را دنبال کرده و تحلیل می‌کند. این نرم‌افزار، اطلاعات را متمرکز، ایمن و ساده‌تر می‌کند تا دسترسی به آن‌ها آسان‌تر شود. نرم افزار CRM در مخابرات می‌تواند به‌عنوان ابزاری قدرتمند برای افزایش میزان فروش و بهبود روابط مشتری عمل کند. در این بخش، چگونگی آن را توضیح داده‌ایم.

افزایش میزان فروش

گسترش کسب‌و‌کار

تحلیل رقابتی

فراهم‌کردن چشم‌اندازی برای آینده

افزایش جذب مشتری

ارائه انتظارات همیشگی

مدیریت اطلاعات مشتری

فراهم‌کردن بازخوردی سریع

مدیریت فعالیت‌های بیشتر با در دست‌داشتن اطلاعات کمتر

به حداقل رساندن ریسک

۱- افزایش میزان فروش

نیازی به گفتن نیست که بیشتر فروشنده‌ها ترجیح می‌دهند به مسئولیت‌های مهم قبلی خود مسئولیتی اضافه نکنند. درحالی‌که تمرکز آن‌ها باید بر تولید و اجرای فعالیت‌های فروش باشد، نرم افزار CRM در مخابرات اغلب به‌عنوان عامل حواس‌پرتی و ابزاری برای مدیریت مراقبت‌ها به‌شمارمی‌رود. در واقع این دیدگاه، ارزشی که نرم افزار CRM در مخابرات می‌تواند ارائه کند را کم می‌کند.

همان‌طور که تاس گروپ گزارش کرده‌است، تقریباً ۶۷ درصد فروشنده‌ها در هر ماه سهمیه خود را از دست می‌دهند.‌ هم‌زمان با این مسئله، ۶۵ درصد از فروشندگانی که از نرم‌افزار موبایل CRM استفاده کردند، سهمیه خود را دریافت کرده‌اند. به‌طور خلاصه، نرم‌افزار مفید CRM باعث افزایش فروش مخابراتی می‌شود.

صنعت مخابرات به‌خاطر نرخ بالای کاهش معروف است. نرخ بالای کاهش باعث افزایش هزینه هر سفارش، تأخیر چرخه پردازش و خدمات بی‌کیفیت مشتری شده و به عبارتی دیگر باعث کاهش سود می‌شود. سفارش‌های بدون خطا و فرآیند‌های اعتبار که مثل مواردی است که CRM آن‌ها را ارائه می‌کند، می‌تواند نرخ کاهش را پایین بیاورد.

۲-گسترش کسب‌و‌کار

جستجو برای مشتری‌های احتمالی فقط وظیفه فروشنده نیست؛ این وظیفه شامل انواع اقدام‌های خودکار و دستی در کانال‌های متعدد است.‌ CRM در مخابرات نسبت به فرآیندش یکپارچه عمل می‌کند. این سیستم به کارمندان کمک می‌کند تا مشتری‌های احتمالی‌شان را از طریق سمینار، کنفرانس، نمایشگاه‌های تجاری و وبینار افزایش دهند، همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا آن‌ها را از طریق لیست ایمیل‌ها و بازدید‌کننده‌های سایت پیدا کنند و به مدیران این امکان را می‌دهد تا این اطلاعات مشتری‌ها را برای فروشنده‌ها بفرستند تا پیگیری‌ها به‌سرعت انجام شوند و این درحالی است که کسب‌و‌کار بر اساس رضایت مشتری‌های بالقوه کار می‌کند.

 

نرم‌افزار CRM در مخابرات

 

CRM همچنین کارمندان مخابرات را به سمت فرصت‌های بیش‌فروشی و فروش مکمل هدایت می‌کند. به‌علاوه می‌تواند برای بهبود بهره‌وری مورد استفاده قرار گیرد تا فرصت‌های مهم‌تر را برای مشتری‌هایی که در الویت قرار دارند، افزایش دهد.

۳-تحلیل رقابتی

از دیگر مواردی که در موضوع نرم افزار CRM در مخابرات باید به آن پرداخت، تحلیل رقابتی است. صنعت مخابرات هم بسیار متمرکز و هم رقابتی است.‌ شرکت‌های بسیار زیادی وجود دارند که برای جذب مشتری از قدرت‌های مالی برخوردار هستند. تحلیل رقابتی برای هر کسب‌و‌کاری که می‌خواهد موفق شود امری ضرورری است.‌ نرم افزار CRM در مخابرات کمک می‌کند تا از طریق فراهم کردن مروری بر حقوق تساوی برند، کانال‌های توزیع‌کننده، خدمات پس از فروش و حق انحصاری مشتری، تحلیل رقابتی را مدیریت کند. شرکت‌ها از طریق استفاده از تحلیل رقابتی می‌توانند فرآیند‌ها و شیوه‌های‌شان را استاندارد کنند.

۴-فراهم‌کردن چشم‌اندازی برای آینده

نرم افزار CRM در مخابرات می‌تواند به‌عنوان «چشم‌اندازی برای آینده» محسوب شود. CRM علاوه‌بر این‌که یک بررسی کوتاه از داده‌های گذشته ارائه می‌کند، می‌تواند روندها و رویدادهای آینده را که بر سود و حاشیه سود تأثیر می‌گذارد، پیش‌بینی کند. رهبران کسب‌و‌کار می‌توانند از طریق اطلاعاتی که از CRM به‌دست آورده‌اند، شاخص‌های رهبری را مشاهده کنند. آن‌ها می‌توانند داده‌هایی در مورد تغییر در نسل مشتری‌ها احتمالی، ارزش داده‌های خطی و فرصت‌های از دست‌رفته را مطالعه کنند تا مشکلات مهمی که بر سود و زیان تأثیر دارد را متوجه شوند.

در ضمن، مدیران مستقیم فروش می‌توانند از این اطلاعات برای پیگیری فعالیت‌های هر فروشنده یا کل افراد تیم استفاده کنند. می‌توان از این روش برای مشخص‌کردن زمان رخ‌دادن احتمالی مشکلات و اثر آن‌ها بر سود استفاده کرد. این مشکلات شامل نرخ گفت‌و‌گوهای مشتری‌های احتمالی، تماس‌های مشتری و فرصت‌های از دست‌رفته می‌شود.

فرصت‌های دیگر چشم‌اندازی برای آینده به‌وجود می‌آورند که ناشی از توانایی تخمین زمان صرف‌شده در تماس‌های تلفنی، بهره‌وری در فروش‌های موفق و نظارت بر رشد سریع می‌شود. بازاریاب‌های حرفه‌ای می‌توانند از داده‌ها برای پیگیری فعالیت‌های بازاریابی وبررسی احتمال موفقیت یا شکست تلاش‌ها استفاده کنند.

۵-افزایش جذب مشتری

 

نرم‌افزار CRM در مخابرات

 

یک سیستم بدون نقص CRM به اطلاعات اجازه می‌دهد تا راحت‌تر و سریع‌تر در شرکت جریان داشته‌باشند. نتیجه چنین فعالیت‌هایی فراتر از نمایندگان رضایت‌مند فروش است؛ همچنین این فعالیت‌ها به معنی افزایش میزان فروش، مشتری‌های راضی‌تر و سود و زیان است که محاسبات انجام‌شده نشان می‌دهند که شرکت‌هایی که پیاده‌سازی CRM در آن‌ها موفقیت‌آمیز بوده‌است، شاهد افزایش سود از ۲۵ درصد به ۹۵ درصد بوده‌اند (اغلب می‌توان این درصد را به تعداد کمتر ساعت‌های هدررفته و ساعت‌های اضافه‌کاری نسبت داد) و همچنین برنامه‌هایی با سازماندهی بهتر داشته‌اند. همچنین در هر یک از بخش‌های شرکت، داده‌ها از نزد کارمندان تغییرمکان داده‌اند. زمانی‌که کارمندان مفیدتر هستند و رضایت بیشتری دارند، از توانایی بیشتری در به‌دست‌آوردن مشتری برخوردار هستند. با انجام این کار، سود شرکت افزایش می‌یابد.

۶-ارائه انتظارات همیشگی

زمانی‌که راه‌کاری پیدا می‌کنید که درست عمل می‌کند بهترین کار این است که کپی از آن ایجاد کنید. احتمالاً، رهبران شرکت ایده‌ای نسبتاً مشخص دارند که نشان می‌دهد که چگونه می‌خواهند از طرق تکرار خدمات مشتری به تعامل با آن‌ها برسند.‌ یک کسب‌و‌کار با تکرار خدمات، راهنمایی برای تجربه‌هایی عالی و همیشگی از خدمات مشتری ارائه می‌دهد.

برنامه‌های CRM می‌توانند برای به‌کارگیری بهترین روش‌ها استفاده شوند که نمایندگان را از طریق مراحل مختلف تعامل‌ها راهنمایی می‌کند. الگوها به قدری حرفه‌ای ایجاد می‌شوند که کارمندان می‌دانند هر لحظه چه کاری باید انجام دهند. می‌توان جریان کاری خودکاری به‌وجود آورد تا تکرار فروش‌ها، بهترین روش‌ها را با کمترین اشتباهات اجرایی دنبال کنند.

 

برای مطالعه ادامه متن به نرم افزار CRM در مخابرات در بلاگ پارمیسافت مراجعه کنید.:: بازدید از این مطلب : 488
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 24 فروردين 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : parmisoft

نرم افزار CRM برای فروش آنلاین(چگونه CRM می‌تواند فروش تیم فروش آنلاین را بهبود دهد)

نرم افزار CRM برای فروش آنلاین – نرم افزار CRM راهی نوآورانه برای کمک به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد تا بتواند روابط به مشتری و خط مشی فروش خود را بهتر مدیریت کنند. با کمال تأسف، آغاز این نرم افزار با سیری از مشکلات جدید همراه بود: طراحی آن پیچیده و اجرای آن هزینه‌بر و آموزش جزئیات یک سیستم کاملاً جدید به کارمندان کاملاً زمان‌بر بود. کاربران حتی بعد از آموزش طولانی‌مدت با وظایفی خسته‌کننده و تجربیاتی جورواجور مواجه می‌شدند. پس تعجبی ندارد که بسیاری از نمایندگان فروش هنوز از نرم افزار CRM متنفرند زیرا به جای اینکه این نرم افزار به وعده‌اش عمل کند فقط باعث افزایش ناامیدی در محیط کار شد.

با این حال، نرم افزار CRM جدیدی که بعد از آن ظهور کرد، اکنون رایج‌ترین شکایات کاربر را نیز برطرف می‌کند. امروزه شاهد این هستیم که علاوه بر سایر کابردها نرم افزار CRM برای فروش آنلاین هم ارائه می‌شود . این سیستم‌های جدید هم فروش الکترونیکی و هم فروش شرکت‌های فیزیکی را بیشتر کرده‌اند. در زیر توضیح می‌دهیم که چگونه چنین کاری می‌کنند.

 

 

توسعه یک مدل کسب‌وکار موفق

قدرتمندسازی نماینده‌های فروش

ساخت یک پرتال خدمات مشتری موفق

افزایش سود

کاهش ازهم‌گسستگی واحد فروش و کارمندان

ارائه فرصت‌های بازاریابی هدف

کاهش هزینه فروش آنلاین

 

 
 

۱-توسعه یک مدل کسب‌وکار موفق

نرم افزار CRM برای فروش آنلاین به خاطر داده‌هایی که ارائه می‌دهد مفید است. هر چه باشد افراد نمی‌توانند داده‌ای که در اختیار ندارند را تجزیه و تحلیل کنند. در CRM های قبلی، افراد باید خودشان به‌صورت دستی وارد فهرست شماره تلفن‌ها می‌شدند؛ کاری که زمان زیادی می‌برد به همین خاطر کارایی‌شان اثر منفی می‌گذاشت. در صنعتی که همه باید مثل خرگوش تند بروید و مثل لاک‌پشت نباشید، این موضوع می‌تواند مشکل‌ساز شود.

CRM های این دوره، با ادغام اپلیکیشن‌هایی که کسب‌وکار‌ها از قبل دارند، جمع‌آوری داده را خودکار کرده‌اند. تجارت الکترونیکی به صورت آنی داده‌هایی مثل اسپردشیت ها، ایمیل‌ها و تقویم‌ها را گرد هم می‌آورند تا از اطلاعات موجود در آن‌ها بینشی به دست بیاورند. همزمان، نمایندگان فروش و مدیران آن‌ها بینش‌های مفیدی کسب می‌کنند و با استفاده از آن‌ها در لحظه تصمیم‌های مهمی می‌گیرند.

با به دست آوردن اطلاعات درست در زمان درست، تیم‌های فروش در جلسه‌های فروش، زمان بسیار کمتری روی بحث درمورد اتفاقات می‌گذارند و در عوض بر استراتژی‌هایی متمرکز می‌شوند که به اهداف شرکت کمک می‌کنند. مدیران همه را در فرایند گزارشات فروش و به‌روزرسانی اطلاعات مشتری دخیل می‌کنند و با این روش می‌توانند ببینند که آیا عملکرد آن‌ها در راستای انتظارات مشتریان است یا خیر؛ با این کار می‌توانند کارمندانی که برای ارتقا در شرکت آماده هستند را نیز شناسایی کنند.

CRM ها همچنین ابزارهای فراوانی دارند که بله تیم‌های فروش کمک می‌کند کارآمدتر باشند؛ مواردی مانند فایل‌های شخصی، الگوهای ایمیل، گزارش‌های شخصی و آنالیز داده که به کارمندان راه آسانی برای افزایش توانایی‌های کاری‌شان ارائه می‌دهند. علاوه‌براین، به مدیران راه کارآمدی برای ارزیابی عملکرد افراد می‌دهند و به آن‌ها کمک می‌کنند ناحیه‌هایی که جای پیشرفت دارند را شناسایی کنند.

 

۲-قدرتمندسازی نماینده‌های فروش

در تجارت الکترونیک، نرم افزار CRM برای فروش آنلاین باید بینشی ارائه دهد که مدیران و فروشندگان با تکیه بر آن فرایند فروش را بهبود بخشند. قبل از روی کار آمدن CRM های کارآمد، صرف‌نظر از وقت و پولی که شرکت‌ها صرف آموزش، ارزیابی و به‌روزرسانی این سیستم‌ها می‌کردند، مجبور بودند از برنامه‌های نرم افزاری بیشماری استفاده کنند تا همگام با کسب‌وکارهای دیگر پیش بروند.

اکنون CRM ها می‌توانند اطلاعات را به‌صورتی قابل‌فهم مرتب و تصویرسازی کنند. این امکان، باعث می‌شود مدیران و فروشندگان بتوانند تصمیم‌های درستی در کسب‌وکارشان بگیرند. در این مسیر، تیم‌ها ابزارهایی کمکی هستند که پیگیری میزان پیشرفت به سمت اهداف و بازبینی عملکرد را ممکن می‌سازند. کارمندان فروش که اکنون دیگر این اطلاعات را در دست دارند، دیگر نیازی نیست حدس بزنند در بازبینی عملکرد چه اتفاقی خواهد افتاد یا ندانند چگونه باید برخلاف محدوده‌های فروش ارزیابی کنند.

علاوه‌براین، نماینده‌های خدمات مشتری فقط با یک کلیک به اطلاعاتی مانند فهرست موجودی، تاریخچه خرید مشتری و پیش‌زمینه پرداخت آن‌ها دست پیدا می‌کنند. سپس می‌توانند از داده‌هایی مثل تاریخچه خرید یا جستجوی گوگل مشتریان، برای فروش جانبی یا پیش‌فروش محصولات به مشتریان استفاده کنند. همچنین در مدل کسب‌وکار B2B می‌توانند این اطلاعات را در مذاکره‌های خرید با مشتریان به کار بگیرند.

 

۳-ساخت یک پرتال خدمات مشتری موفق

داشتن یک CRM الکترونیکی به نمایندگان فروش کمک می‌کند بین خدماتی که کسب‌وکار ارائه می‌دهد و نیازهای مشتریان، بیشتر ارتباط برقرار کنند. همچنین بدون گرفتن وقت کارمندان، ارتباط با مشتریان را ممکن می‌سازد و نیز بر پایه اطلاعاتی که دارد در لحظه پاسخ‌هایی برای آن‌ها ارائه می‌دهد.

 

نرم افزار CRM برای فروش آنلاین

 

یک سیستم CRM با همه جنبه‌های یک کسب‌وکار ترکیب و به‌صورتی یکپارچه ادغام می‌شود زیرا همه نهادها باید بتوانند برای ارتباط با هر مشتری از CRM استفاده کنند. به علاوه نمایندگان فروش هم از طریق پلتفرم‌های ابری به اطلاعات و از راه دور به اطلاعات ضروری دسترسی دارند و وقتی فروشندگان اطلاعات بیشتری داشته باشند، ارائه تجربه مشتری فوق‌العاده آسان‌تر می‌شود. یک مجموعه داده قدرتمند، اهمیت این اطلاعات را بیشتر نشان می‌دهد و بدین وسیله به فروشندگان کمک می‌کند معامله‌های فروش بیشتری را به سرانجام برسانند. بنابراین در حالی که نرم افزارهای CRM به بیشتر روابط آنلاین فردی رسیدگی می‌کند، مدیران روی مشکلات دیگر تمرکز می‌کنند.

 

۴-افزایش سود

بیشتر مشتریان احتمالی بعد از هفت تا نه دقیقه تعامل با یک برند، آن را خریداری می‌کنند. با این حال بیشتر نمایندگان فروش بعد از تنها سه تعامل با مشتری دست از تلاش برای فروش برمی‌دارند. ایجاد یک برنامه استراتژیک برای ارتباط دائم با مشتریان بالقوه، احتمال سپرده شدن به دست فراموشی را از بین می‌برد.

نرم افزار CRM برای فروش آنلاین برای طراحی چنین برنامه‎ای به شرکت‌ها کمک می‌کند و راه را برای برقراری تعامل‌هایی باکیفیت با مشتریان هموار می‌سازد. همچنین اولویت‌بندی فرصت‌ها و مدیریت آن‌ها را با یک فرایند فروش ساختاریافته آسان‌تر می‌کند؛ فرایندی که از ارتباط اولیه با وبسایت تا انتهای معامله فروش و حتی بعد از آن را پوشش می‌دهد.

 

برای مطالعه ادامه متن به نرم افزار CRM برای فروش آنلاین در بلاگ پارمیسافت مراجعه کنید.:: برچسب‌ها: نرم افزار CRM برای فروش آنلاین , نرم افزار CRM ,
:: بازدید از این مطلب : 480
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 17 فروردين 1398 | نظرات ()