افزونه‌های امنیتی وردپرس
نوشته شده توسط : parmisoft

۱۰ افزونه برتر امنیتی وردپرس برای بستن در به روی هکرها

پیش از آن که در خصوص افزونه‌های امنیتی وردپرس  صحبت کنیم، بیایید یک مثال بزنیم. مثلا شما یک خانه جدید می‌خرید. این سرمایه‌گذاری هیجان‌انگیز به یک پیش‌پرداخت هنگفت نیاز دارد که احتمالا به پرداخت آن عادت ندارید. پیش از هزینه خرید با هزینه‌های بازرسی شگفت‌زده خواهید شد. سپس نوبت پرداخت‌های بیمه است که تمام آن‌ها مستقیم از جیب شما پرداخت خواهد شد.

گفته می‌شود خرید خانه یکی از بهترین شیوه‌های سرمایه‌گذاری است، اما این سرمایه‌گذاری هزینه‌بر است. آیا نمی‌خواهید برای چنین سرمایه‌گذاری ارزشمندی (و چیزی که می‌تواند در آینده درآمدهای بزرگی برای شما در پی داشته باشد)، تا حداکثر توان خود از آن محافظت کنید؟

به همین جهت برای بیمه هزینه می‌کنید، سیستم‌های هشدار نصب کرده و چند دوربین امنیتی کار می‌گذارید. بسیاری از متخصصان پیشنهاد می‌کنند که حداقل روی در یک سیستم امنیتی نصب شود تا خلاف‌کارانی که نمی‌خواهند ریسک کنند را بترساند. تمام این ایمنی‌ها جهت محافظت از سرمایه اولیه، در کنار سرمایه بالقوه آینده است.

 

وقتی موضوع در خصوص امنیت سایت وردپرس است نیز باید همین طور فکر کنید.

راه‌اندازی یک وبلاگ، سایت تجارت الکترونیک یا کسب‌وکار کوچک به یک سرمایه‌گذاری اولیه جهت خدمات و کالاهایی چون هاستینگ، تم‌ها، افزونه‌ها و توسعه‌های وبسایت نیاز دارد. این شامل هیچ کمکی که باید استخدام شود مانند نماینده فروش یا نماینده خدمات مشتری نیست.

سرمایه‌گذاری اولیه برای امن کردن وبسایت جهت شروع کار کافی است. اما مهم‌تر این که شما مطمئن می‌شوید محافظت از درآمد بالقوه آینده را فراموش نکرده‌اید.

هسته وردپرس، به طور پیش‌فرض معیارهایی برای امنیت دارد، اما به هیچ وجه قابل مقایسه با کار افزونه‌های امنیتی معتبر نیستند. برای مثال، افزونه‌های برتر امنیتی وردپرس موارد زیر را به همراه می‌آورند:

 • نظارت مستمر امنیتی
 • اسکن کردن فایل‌ها
 • اسکن جهت شناخت ویروس‌ها
 • نظارت لیست‌سیاه‌
 • تقویت امنیت
 • عملیات‌های پس از هک شدن
 • فایروال‌ها
 • محافظت از حملات جست‌وجوی فراگیر
 • اطلاع در زمان شناسایی تهدید امنیتی
 • موارد دیگر

 

 

اولویت شما باید امنیت‌سازی هاستینگ باشد

امنیت سایت شما متناسب با توسعه سمت سرور و اساسی است که بر آن اجرا می‌شود. دلیل اهمیت آن همین است که پیش از توجه به افزونه‌های امنیتی وردپرس ، هاستی را برای وردپرس انتخاب کنید که به طور پیش‌فرض معیارهای امنیتی دارد. بسیاری از این محافظت‌ها در سطح سرور صورت می‌گیرند و می‌توانند بدون ضرر رساندن به عملکرد سایت بسیار موثرتر باشند. نیاز به ذکر نیست که دیگر نباید زمانی را صرف تنظیمات افزونه‌های امنیتی هدر دهید که هیچ وقت کارکرد یا هدف آن‌ها را درک نکنید.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

مهم است که توجه داشته باشید بسیاری از افزونه‌های امنیتی به دلیل کارکردهای همیشه فعال و در حال اسکن خود، مشکلات عملکردی ایجاد می‌کنند. استفاده از راه‌حلی مانند کلاودفلر یا سوکوری پیشنهاد خوبیست. بلاگ پارمیسافت در خصوص نحوه کمک سوکوری به توقف آسان حمله DDoS را مطالعه کنید.

 

بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس

اگر عجله دارید، به راحتی روی یکی از لینک‌های زیر کلیک کنید تا افزونه‌های امنیتی را بررسی کرده و تصمیم خود را بگیرید. اگر مایلید تحلیل‌های عمیق ما را بخوانید، به مطالعه ادامه دهید!

اکثر افزونه‌های امنیتی با ارزش قیمتی دارند. اما تعدادی نیز هستند که با عملکرد محدود به طور رایگان عرضه می‌شوند.

 

درک این‌که هر افزونه برای شما چه کاری انجام خواهد داد مهم‌ است. در نهایت موضوع این است که دست هکرها را از سرمایه‌گذاری شما کوتاه نگه داشته شود و این گاهی به معنای خرج کردن کمی پول خواهد بود.

 

۱-امنیت سوکوری- بازرسی، اسکن ویروس و تقویت امنیت

اولین مورد از افزونه‌های امنیتی وردپرس که معرفی می‌کنیم افزونه امنیتی سوکوری است. افزونه امنیتی سوکوری نسخه‌های رایگان و پولی ارائه می‌دهد. کار بیشتر وبسایت‌ها با نسخه رایگان راه می‌افتد. برای مثال برای فایروال وبسایت باید یکی از برنامه‌های پولی سوکوری را بگیرید، اما هر وب‌مستری فکر نمی‌کند که به چنان امنیتی نیاز دارد.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

در خصوص امکانات رایگان می‌توان به فعالیت بازرسی امنیتی افزونه اشاره کرد که بر نحوه محافظت افزونه از سایت شما نظارت می‌کند. این افزونه نظارت یکپارچه فایلی، نظارت بر لیست‌سیاه، اطلاعیه‌های امنیتی و تقویت امنیت دارد. برنامه‌های پرمیوم کانال‌های خدمات‌رسانی مشتری را باز کرده و اسکن‌های بیشتری انجام می‌دهند. برای مثال ممکن است بخواهید که هر ۱۲ ساعت اسکن کاملی صورت بگیرد. برای آن، در ماه چیزی حدود ۱۷ دلار باید پرداخت کنید.

 

بهترین امکانات امنیت سوکوری

 • متغیرهای مختلفی از گواهی SSL را ارائه می‌دهد. باید برای آن‌ها هزینه پرداخت کنید، اما در بسته‌ها در دسترس است.
 • خدمات مشتری به صورت چت‌های فوری و ایمیل در دسترس است.
 • وقتی چیزی در وبسایت شما مشکل داشته باشد به طور فوری ایمیلی دریافت می‌کنید.
 • در بعضی برنامه‌ها محافظت پیشرفته از حملات DDoS در دسترس است.
 • اگر نخواهید پول بیشتری صرف کنید همچنان ابزار مفیدی برای نظارت بر لیست‌سیاه، اسکن ویروس، نظارت یکپارچگی فایل و تقویت امنیت دریافت خواهید کرد.

 

۲-امنیت iThemes

افزونه امنیتی iThemes (که پیش‌تر به عنوان امنیت بهتر WP شناخته می‌شد) یکی از راه‌های تاثیرگذاری است که می‌توانید با آن از سایت خود محافظت کنید. این افزونه بیش از ۳۰ کار برای جلوگیری از چیزهایی مثل هک یا ورود افراد ناخواسته ارائه می‌دهد. تمرکز بالایی بر شناخت آسیب‌پذیری‌های افزونه‌ها، نرم‌افزارهای تاریخ گذشته و کلمه‌های عبور ضعیف دارد.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

با وجود این که بعضی ویژگی‌های امنیتی ابتدایی در نسخه رایگان لحاظ شده‌اند، به شدت پیشنهاد می‌شود آن را به امنیت حرفه‌ای iThemesبا قیمت پایین ۸۰ دلار در سال به‌روز کنید. این شامل پشتیبانی از تیکت، یک سال به‌روز رسانی افزونه و پشتبانی از دو وبسایت می‌شود. اگر می‌خواهید از سایت‌های بیشتری محافظت کنید، این گزینه را دارید که به برنامه گران‌تر به‌روز رسانی کنید.

امنیت حرفه‌ای iThemes به مانند دیگر نسخه‌های حرفه‌ای ویژگی‌هایی مانند تقویت کلمه‌عبور، قفل سایت به روی کاربران خطرناک، بک‌آپ از پایگاه‌داده و احراز هویت دو مرحله‌ای را نیز شامل می‌شود. این‌ها تنها راه‌هایی برای محافظت از سایت با افزونه امنیتی وردپرس هستند. شما می‌توانید مجموع ۳۰ معیار امنیتی را فعال کنید و امنیت حرفه‌ای iThemes را بسیار ارزشمند سازید.

 

بهترین امکانات امنیت iThemes

 • این از افزونه‌های امنیتی وردپرس است که تغییر فایل را شناسایی می‌کند. این مهم است زیرا بسیاری از وب‌مسترها متوجه نمی‌شوند که فایل‌هایشان تغییر داده شده است.
 • اضافه کردن یک لایه محافظت بیشتر به لاگین با یکپارچگی reCAPTCHA گوگل.
 • این افزونه فایل‌های هسته‌ای وردپرس شما را با نسخه فعلی وردپرس مقایسه می‌کند و به شما کمک می‌کند که در صورت وجود هر ویروسی در آن‌ها فایل‌ها، متوجه شوید.
 • در وردپرس، saltها و کلیدها را به‌روز کنید تا به کلیدهای احراز هویت یک لایه پیچیدگی بیشتر اضافه کنید.
 • می‌توانید یک وضعیت «فاصله افتادگی» را تنظیم کنید برای زمان‌هایی که به‌روز رسانی‌های منظم انجام نمی‌دهید یا می‌خواهید داشبورد وردپرس خود را به طور کامل روی تمام کاربران قفل کنید.
 • دیگر ضروریات مانند شناسایی ۴۰۴، محافظت از حملات جست‌وجوی فراگیر و تقویت قدرتمند واژه عبور.

 

۳-امنیت Wordfence

امنیت Wordfence یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های امنیتی وردپرس است و دلایل خوبی هم دارد. این افزونه ارزشمند سادگی را با ابزار محافظت قدرتمند مانند ویژگی‌های امنیتی تقویت لاگین و ابزار امنیتی ریکاوری از حادثه ترکیب می‌کند. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های wordfence این است که می‌توانید دید خوبی نسبت به روندهای کلی ترافیک و تلاش‌ها برای هک به دست بیاورید.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

Wordfence یکی از بهترین راه‌حل‌های رایگان را ارائه می‌دهد. از بلاک‌های فایروال گرفته تا حملات جست‌وجوی فراگیر. اما نسخه پرمیوم برای یک سایت، با قیمت ۹۹ دلار در سال شروع می‌شود. سازندگان این افزونه همچنین هزینه‌ را برای توسعه‌دهندگان کمتر می‌کنند و در صورت ورود برای کلیدهای چندگانه سایت، تخفیف‌های قابل توجهی می‌دهند. برای مثال به کار گیری افزونه برای ۲۵ کلید قیمت را برای هر سایت به حدود ۲۹ دلار در سال کاهش می‌دهد. به طور کلی اگر در حال توسعه چند سایت هستید و می‌خواهید از تمام آن‌ها محافظت کنید، در نظر گرفتن wordfence ارزشمند است.

بهترین ویژگی‌های امنیت Wordfence

 • نسخه رایگان برای سایت‌های کوچک‌تر به مقدار کافی قدرتمند است.
 • توسعه‌دهندگان وقتی برای کلیدهای چندگانه سایت ثبت‌نام می‌کنند می‌توانند پول بسیاری ذخیره کنند.
 • از یک مجموعه فایروال کامل با ابزارهایی برای بلاک کشور، بلاک‌های دستی، محافظت از حملات جست‌وجوی فراگیر، دفاع از تهدیدهای آنی و برنامه فایروال وب برخوردار است.
 • بخش اسکن افزونه با ویروس، تهدیدهای آنی و اسپم مقابله می‌کند.
 • افزونه به طور زنده با مشاهده چیزهایی مانند فعالیت گوگل crawl، لاگین‌ها و لاگ اوت‌ها، مشاهدات افراد و بات‌ها بر ترافیک نظارت دارد.
 • به ابزارهای خاصی مانند گزینه ورود با تلفن همراه یا بازرسی کلمه‌عبور دسترسی پیدا می‌کنید.
 • فیلتر اسپم کامنت‌ها نیاز به نصب افزونه مجزا برای این کار را از بین می‌برد.

۴-WP fail2ban

WP fail2ban یک ویژگی دارد اما ویژگی مهمی است: محافظت از حمله جست‌وجوی فراگیر. افزونه رویکرد متفاوتی را به کار می‌گیرد که بسیاری آن را موثرتر از چیزی می‌دانند که از بعضی افزونه‌های امنیتی وردپرس ارائه می‌دهند. WP fail2ban با استفاده از LOG_AUTH تمام تلاش‌ها برای لاگین را فارغ از طبیعت یا موفقیت آن‌ها در این امر در syslog   ثبت می‌کند. شما این گزینه را دارید که بلاک سخت یا آسانی اجرا کنید که از شیوه سنتی انتخاب یکی از آن‌ها متفاوت‌ است.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

چیزی زیادی در خصوص پیکربندی افزونه WP fail2ban وجود ندارد که بدانید. در واقع تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را نصب کرده و اجازه دهید جادوی خود را آغاز کند. همچنین افزونه امنیتی حملات جست‌وجوی فراگیر کاملا رایگان است پس نباید نگران خرج کردن پولی باشید. این افزونه قطعا متمایز است چرا که کاربران به طور مداوم گزارش می‌دهند که بی عیب و نقص کار می‌کند.

 

بهترین ویژگی‌های WP fail2ban

 • انتخاب بین بلاک سخت یا آسان.
 • یکپارچگی با سرورهای پروکسی و کلاودفلر.
 • ثبت کامنت‌ها برای جلوگیری از کامنت‌های ویروسی یا اسپم.
 • این افزونه همچنین اطلاعاتی را در خصوص اسپم، پینگ‌بک‌ها و شمارش کاربران ثبت می‌کند.
 • همچنین این گزینه را دارید که یک شورت‌کد ایجاد کنید تا بلافاصله کابران را پیش از آن که شانسی برای دسترسی به فرآیند لاگین پیدا کنند، بلاک کند.

 

۵-فایروال و امنیت وردپرس در یک بسته

فایروال و امنیت وردپرس به عنوان یکی از پر امکانات‌ترین افزونه‌های امنیتی وردپرس رایگان، رابط‌کاربری آسان و خدمات مشتری مناسب ارائه می دهد بدون این که برنامه پرمیومی داشته باشد. این یک افزونه امنیتی به شدت بصری با گراف‌ها و معیارها است که به تازه‌کارها معیارهایی چون قدرت را نشان دهد و بگوید که برای قدرتمندتر ساختن سایت، به انجام چه کاری نیاز دارید.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

امکانات این افزونه به سه دسته تقسیم می‌شوند: ساده، متوسط و پیشرفته. از این رو اگر یک توسعه‌دهنده پیشرفته هستید، همچنان می‌توانید از افزونه سود ببرید. راه اصلی کارکرد این افزونه محافظت از حساب‌های کاربری شما، بلاک تلاش‌های اجباری برای لاگین و بهبود امنیت ثبت‌نام کاربر. در این افزونه امنیت فایل و پایگاه‌داده نیز جای گرفته است.

 

بهترین ویژگی‌های فایروال و امنیت وردپرس در یک بسته

 • افزونه امینت وردپرس یک ابزار لیست‌سیاه دارد که در آن می‌توانید برای بلاک کردن یک کاربر شرایط خاصی تعیین کنید.
 • می‌توانید از فایل‌های .htaccess و .wp-config بک‌آپ بگیرید. همچنین اگر مشکلی ایجاد شود، ابزاری برای بازیابی آن‌ها وجود دارد.
 • افزونه یک گراف دارد که میزان قدرتمندی سایت شما را نشان داده و یک گراف دارد که نقاطی در حوزه‌های مشخصی از سایت شما را تعیین می‌کند. برای یک کاربر معمولی، این یکی از بهترین ویژگی‌ها است تا به طور بصری ببیند که در سایت چه می‌گذرد.
 • افزونه رایگان بوده و در مسیر استفاده از آن ویژگی پولی وجود ندارد.

 

 

۶-جت پک

اکثر افرادی که از وردپرس استفاده می‌کنند با جت‌پک آشنا هستند و جت‌پک یکی از معروف‌ترین افزونه‌های امنیتی وردپرس است. دلیل اصلی آن این است که جت‌پک ویژگی‌های بسیاری دارد اما همچنین دلیل آن این است که توسط افراد وردپرس ساخته شده است. جت‌پک پر از ماژول‌هایی است که برای تقویت شبکه اجتماعی شما، محافظت از اسپم و سرعت سایت تعبیه شده است. ویژگی‌های بسیاری در جت‌پک وجود دارند که قطعا ارزش گشت‌وگذار در آن را دارند.

 

افزونه‌های امنیتی وردپرس

 

در جت‌پک همچنین ابزارهای امنیتی دیگری نیز وجود دارند که افزونه را برای افرادی که به دنبال ذخیره پول و یک راه‌حل معتبر هستند جذاب می‌کند. برای مثال ماژول محافظت رایگان بوده و فعالیت‌های مشکوک را بلاک می‌کند. محافظت از حمله جست‌وجوی فراگیر و لیست‌سفید نیز توسط کارکرد امنیتی ساده جت‌پک پشتیبانی می‌شود.

یعنی در امنیت، نسخه‌های پولی جت‌پک قدرتمندتر هستند. برای مثال برنامه یک‌ساله به ازای ۹۹ دلار، ویژگی‌های اسکن ویروس، بک‌آپ‌های برنامه‌ریزی شده وبسایت و اگر مشکلی پیش بیاید، بازیابی را دارد. همچنین برنامه یک‌ ساله به ازای ۲۹۹ دلار اسکن‌های ویروس هنگام مطالبه و بک‌آپ‌های لحظه‌ای جهت محافظت در آخرین حد را دارد.

بهترین ویژگی‌های جت‌پک

 • برنامه رایگان امنیت مناسبی برای یک سایت کوچک دارد. سپس می‌توانید برنامه را به نسخه‌ پرمیومی که به طور منطقی قیمت‌گذاری شده به‌روز رسانی کنید و پشتیبانی کامل به همراه افزونه‌ای دریافت کنید که یکی از بهترین‌های موجود در بازار است.
 • برنامه‌های پرمیوم افزونه را به بیشتر به یک مجموعه تبدیل می‌کنند که شامل منافعی مانند بک‌آپ‌ها، محافظت از اسپم و اسکن امنیتی می‌شود.
 • به‌روز رسانی‌های افزونه کاملا از طریق جت‌پک مدیریت می‌شوند.
 • همچنین بر زمان خرابی سایت نظارت دارید.
 • جت‌پک افزونه‌ای است که نیاز به افزونه‌های دیگر را از بین می‌برد. برای مثال ویژگی‌هایی برای بازاریابی ایمیلی، شبکه‌های اجتماعی، سفارشی‌سازی سایت و بهینه‌سازی دارد.

برای مطالعه‌ی ادامه‌ی متن به افزونه‌های امنیتی وردپرس مراجعه کنید.

:: برچسب‌ها: افزونه‌های امنیتی وردپرس , بهینه سازی, وبسایت , حمله ddos ,
:: بازدید از این مطلب : 437
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 16 دی 1397 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: